Zima 2018/2019

SKI Areál Šindelná

Ski areál Šindelná se nachází v Koutech nad Desnou na okraji rekreační oblasti Koutecké údolí. Je přístupný ze silnice 1. třídy Šumperk - Jeseník na začátku stoupání na Červenohorské sedlo.Areál se rozkládá v nadmořské výšce 650 - 800 m.n.m. Přímo v areálu je bezplatné parkování, lyžařská škola Ski School Loap, půjčovna lyžařského vybavení a občerstvení (v objektu pokladny se nachází prodej rychlého občerstvení širokého sortimentu s možností posezení na kryté terase). Všechny sjezdové tratě jsou kryty systémem umělého zasněžování a jsou denně strojově upravovány. Sjezdová trať modrá je osvětlena a denně od 18:30 - 21:00 hod nabízí skvělé večerní lyžování.Parkování vozidel je bezplatné přímo pod sjezdovými tratěmi v lyžařském areálu. Kapacita parkoviště činí přibližně 80 vozidel.V těsné blízkosti areálu jsou upravovány tratě na běžecké lyžování o celkové délce 30 km.

SKI areál Ostružná

JONAS PARK Ostružná (700 - 835 m) leží v Ramzovském sedle,  má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2,5 km a 3 vleky a pás s kapacitou 2500 osob/h s bezdotykovým odbavením. 

 

 

SKI aréna Karlov

Lyžařské středisko SKI Aréna Karlov v obci Malá Morávka - Karlov pod Pradědem v Jeseníkách nabízí výborné podmínky pro Vaši zimní dovolenou. Díky propojení tří ski areálů vznikla atraktivní lyžařská aréna. Vyzkoušejte 11 km sjezdovek od lehkých rodinných až po FIS černou - tři sedačkové lanovky - dětské parky - Apres-ski bary a mnoho dalšího. Ubytování si můžete vybrat ze široké nabídky v obci Malá Morávka - Karlov pod Pradědem a okolí. Například u sjezdovky, apartmán, penzion, hotel, chata, vlastní wellness , zázemí pro děti nebo WIFI.

Ski park Filipovice

SKIPARK Filipovice se nachází v obci Filipovice, Bělá pod Pradědem – Jeseníky. Ojedinělá poloha s vynikající dostupností přímo u hlavní trasy na Červenohorské sedlo ve směru na Šumperk a v opačném směru na Jeseník, spolu s variabilitou areálu k lyžování, uspokojí jak vyznavače rodinného lyžování a sportovního lyžování, tak snowboardingu.
Lyžování u nás = lyžování za super ceny s možností večerního lyžování, lyžování včetně výuky pro vaše nejmenší, bohaté nabídky doprovodných služeb, možností posezení v útulné horské restauraci přímou u vleku a jako bonus parkování zdarma.
Vyzkoušejte i vy SKIPARK Filipovice a určitě se stanete vyznavačem lyžování a sportovní dovolené.

http://www.skipark-filipovice.cz/

Ski areál Praděd

Lyžařský areál Praděd – nazývaný „Moravským ledovcem “ láká především svými přírodními krásami a vynikajícími sněhovými podmínkami . Okolní terény uspokojí příznivce sjezdového i běžeckého lyžování od konce října do konce dubna. Vhodné podmínky zde najdou jak začátečníci, tak také pokročilí lyžaři. Na severních svazích Petrových Kamenů je nejvýše položené středisko v ČR : 1235 – 1445 m n.m.

https://www.figura.cz/ski-areal-praded/sjezdove-lyzovani/

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586