Ubytování

Penzion Švihák lázeňský - Velké Losiny

Penzion pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce i skupiny Vám nabízí příjemné ubytování v Jeseníkách v lázeňském městečku Velké Losiny. Celoročně můžete navštívit nový Therme park, který je jen 760 m od penzionu. Těšíme se na Vás!

Penzion Eva - Sobotín

Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny.Dům najdete u silnice č. 11 ze Šumperka na Ostravu asi 10 km od Šumperka. Objekt je od silnice vzdálen 50 m a je chráněn zelenou stěnou.

Habermannova Vila - Bludov

Rodinný penzion Habermannova vila *** se nachází v bezprostřední blízkosti města Šumperk - na okraji obce Bludov v místě, které se stalo námětem pro natočení filmu Habermannův mlýn. Ze zdí secesní Habermannovy vily na vás dýchne bezmála stoletá historie plná životních příběhů obyvatel tohoto krásného kraje. Přijeďte k nám prožít i ten svůj!

Ubytování u Vlaštovky - Lednice na Moravě

U Vlaštovek je ubytování rodinného typu v prostorném domě po celkové rekonstrukci s bohatým vybavením s možností posezení na prostorném dvoře obklopeni zelení, zastřešené posezení se zahradním krbem a možností využívat doplňkových služeb, které najdete v ceníku ubytování.

Ubytovna Haso - Šumperk

Ubytovna Haso nabízí cenově výhodné a zároveň kvalitní ubytování v těsné blízkosti centra města Šumperka. Ubytovací zařízení s kapacitou třiceti lůžek poskytuje svým hostům dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje.

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586