Ubytování

Penzion Zlata hvězda - Rapotín

Penzion se nachází na okraji obce Rapotín 1 km od města Šumperk. Nově zrekonstruovaný penzion Vám nabízí luxusní ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích se sociálním vybavením, koupelnou se základními hygienickými potřebami, kabelovou televizí, připojením k internetu. 

Penzion Horinka - Velké Losiny

Místo jako stvořené pro ubytování v Jeseníkách. Penzion Horinka se nachází v centru obce Velké Losiny, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny a lyžařského střediska Kouty.

Hotel Dlouhé Stráně - Kouty nad Desnou

Horský hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Kouty nad Desnou v nadmořské výšce 600m v oblasti Hrubého Jeseníku, v klidném lesnatém prostředí.

Hotel Růžové údolí - Zábřeh na Moravě

K dispozici je 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi-Fi. Náš hotel disponuje vlastním oploceným parkovištěm jištěným kamerovým systémem a hlídaný psem.

Penzion Stará Sokolovna - Šumperk

Nově vybavené, útulné apartmány, které přímo lákají ke strávení aktivní či relaxační dovolené stejně jako poskytnou dobré zázemí na pracovní cestě.

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586