Ubytování

Penzion D - Vikýřovice

Penzion D se nachází na předměstí Šumperka ve Vikýřovicích v malebném podhůří Jeseníků. Je umístěn v zahradě nedaleko řeky Desné.

Acrobat PARK - Štíty

Unikátní sportovní centrum, které v roce 2002 vystavěl olympijský vítěz Aleš Valenta. Tento multifunkční areál slouží široké veřejnosti a zároveň splňuje vysoké standardy profesionálních sportovců.

Penzion U Jirsáka - Vikýřovice

U JIRSÁKA - původně hostinec sloužící pro pivní štamgasty - byl roku 1990 zrekonstruován a v současnosti slouží jako tříhvězdičkový penzion.

Penzion nabízí dvou a třílůžkové pokoje a několik apartmánů. Vybrat si tak ubytování každý, obchodní zástupce na cestách i rodina s dětmi.
Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení,  barevnou televizi s programy evropských televizí. Využít můžete rovněž WIFI připojení k internetu.
Tři z dvoulůžkových pokojů mají vlastní terasu. 
Většina pokojů prochází od roku 2009 prochází rekonstrukcí a modernizací.

 

 

 

Apartmány Červenohorské Sedlo - Jeseníky

Hledáte klid a odpočinek, toužíte po relaxaci? Nebo spíše přemýšlíte o aktivně strávené dovolené ve sportovním duchu? Pokud rádi trávíte svůj volný čas v přírodě nabízíme Vám ubytování v apartmánu Červenohorksé Sedlo. Vyzkoušejte ubytování uprostřed horské přírody - Jeseníky, kde budete cítit soukromí jako doma.

Hotel Koruna - Šumperk

Tříhvězdičkový hotel s restaurací se nachází v bezprostřední blízkosti centra města Šumperk na ulici Langrové a nabízí pokoje dvou úrovní ubytování.Pokoje *** s vlastním sociálním zařízením na pokoji ( WC,sprcha, umyvadlo ), televize, WIFI internet k dispozici v celém objektu. Domácí mazlíčci jsou také vítáni.

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586