Ubytování

Penzion U lázní - Velké Losiny

Ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku. Penzion - rodinný hotel Vám nabídne prostředí, kde se budete cítit jako doma.

Penzion U Parku - Velké Losiny

Dům se nachází přímo naproti lázeňského parku, 3 minuty chůze od termálního koupaliště. Nabízíme ubytování splňující "Doporučený standard ubytovacích služeb-ubytování v soukromí", MMR ČR.

Penzion "U SOPTÍKA" - Sobotín

V tomto penzionu jsou v podkroví vybudované 3 pokoje se společnou místností, ve které je dvouplotýnkový el. vařič, lednička s mražákem, varná konvice a mikrovlnná trouba teplá a studená voda. Pokoje jsou klimatizované. Sociální zařízení je společné pro všechny pokoje na poschodí.

Bikers Hotel Dolte - Sobotín

Náš hotel se nachází v klidném prostředí obce Sobotín a svou polohou v podhůří Jeseníků je předurčen k vyjížďkám do krásné jesenické přírody. V okolí hotelu a lokalitě jesenických hor naleznete turistické atrakce, turistické stezky, cyklistické stezky, horské cesty pro projížďky a další možnosti pro rekreaci.

Penzion Na Domkách - Rapotín

Ubytování v penzionu, apartmánech a chatě Na domkách u Šumperka a nově také do luxusně vybavených apartmánů ve Starém Městě pod Sněžníkem.

 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586