Ubytování

Roubenky Annaberg - Jeseníky

Nabízíme Vám komfortní ubytování v roubených chalupách nově vybudovaného rekreačního areálu Roubenky Annaberg v Koutech nad Desnou v srdci Jesenických hor.

Díky dispozici a variabilitě chalup je možno ubytování poskytnout pro různě velké skupiny hostů od 2 do 32 osob dle platného ceníku.

Turistická chata Švýcárna - Jeseníky

Turistická chata Švýcarna je jedna z nejstarších budov v oblasti Jeseníků, a také ukázkovým příkladem přeměny pastevecké salaše na klasickou horskou chatu.

Dnes slouží jako spolehlivá základna pro milovníky horské turistiky a lyžování. Od chaty vede celá řada turistických cest.

 

Penzion Mlýn - Velké Losiny

Penzion nabízí pokoje pro 2 a 4 osoby s vlastním či společným sociálním zařízením, nebo také apartmán pro 6 osob s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením a TV.

Kemp poskytuje místo jak pro stanování, tak i ubytování v karavanech s dostupností sprch, WC a elektřiny.

V okolí se nachází zámek, lázeňský park, bazén s termální léčivou vodou.

Hotel Pod Jedlovým Vrchem (Loučná nad Desnou - Rejhotice)

Zde můžete strávit dovolenou, či Silvestr na horách, poznat krásy Jeseníků na kole a nebo Vám zapůjčíme elektrokola. Můžete na houby, chytat ryby, toulat se krajinou s vodopády a krásnou panenskou přírodou.

Penzion Vaněk - Velké Losiny

Penzion Vaněk je rodinný penzion s kapacitou 23 pevných lůžek. Nachází se v klidném prostředí blízko lesa v sousedství zámku Velké Losiny. Je řešen jako bezbariérový a jeden z pokojů je určen pro tělesně postižené osoby.

Kromě pěkného posezení v baru s jídelnou a krbem poskytuje i mnoho služeb a možností pro sportovní vyžití a trávení volného času.

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586