Ubytování

Roubenky Annaberg - Kouty nad Desnou

Nabízíme Vám komfortní ubytování v roubených chalupách nově vybudovaného rekreačního areálu Roubenky Annaberg v Koutech nad Desnou v srdci Jesenických hor. Díky dispozici a variabilitě chalup je možno ubytování poskytnout pro různě velké skupiny hostů od 2 do 32 osob dle platného ceníku.

Turistická chata Švýcárna - Jeseníky

Turistická chata Švýcarna je jedna z nejstarších budov v oblasti Jeseníků, a také ukázkovým příkladem přeměny pastevecké salaše na klasickou horskou chatu.

 

 

Penzion Mlýn - Velké Losiny

V našem rodinném penzionu, Penzion Mlýn, naleznete dvoulůžkové prostorné pokoje se společným i s vlastním sociálním zařízením, 1 čtyřlůžkový komfortní pokoj a 1 apartmán až pro 6 hostů. V budově penzionu se nachází společná kuchyňka, kde si můžete připravovat pokrmy. Náš personál je na recepci po celý den i noc a je vždy připraven Vám pomoci. Nechybí nám zde ani úschovna kol a koloběžek.

Hotel Pod Jedlovým Vrchem (Loučná nad Desnou - Rejhotice)

Levné ubytování v rodinném prostředí nedaleko přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, lyžařských areálů Přemyslov, Kouty, Kareš, nebo lázní, ruční papírny či zámku Velké Losiny. Přímo nad hotelem se vypíná majestátný Mravenečník s ním sousedí nejvyšší hora Jeseníků a Moravy Praděd (n.v.1415 m).

Penzion Vaněk - Velké Losiny

Penzion Vaněk je rodinný penzion s kapacitou 23 pevných lůžek. Nachází se v klidném prostředí blízko lesa v sousedství zámku Velké Losiny. Je řešen jako bezbariérový a jeden z pokojů je určen pro tělesně postižené osoby.

 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586