TERMÁLY LOSINY

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem naší filozofie je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu.  Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli - záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte. 

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve třech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho therme parku.

Unikátní spojení relaxace, regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody. Jako jediný nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény, napuštěné originální sirnou termální vodou.

Léčivá termální voda je již po několik desetiletí základní složkou celé lázeňské péče v Termálních lázních Velké Losiny. V lázeňském parku, na místě, kde se nyní nachází termální park Termály Losiny, bylo v 50tých a 60tých letech minulého století vybudováno termální koupaliště napuštěné právě termální sirnou vodou. Historie a oblíbenost termálního koupaliště nás přivedla k myšlence vybudovat na místě původního koupaliště jedinečný termální park - Termály Losiny!

 

- 9 termálních bazénů

- sauny - finská, solná, parní, aromatická, ledová komora

-masáže - odborné, relaxační, sportovní, a nadstandartní

- cvičení v bazénu, aqua aerobic, aqua meditace, 

- zázemí pro rodiče s dětmi

- vnitřní samoobslužná restaurace a rychlé letní venkovní občerstvení

- bezbariérový přístup

- celoroční provoz

Ostatní články v kategorii Kam za sportem

Fotogalerie

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586