Přírodní aktivity

Stezka pod Ptačí planinou

Polovina plánované trasy se nachází na již zaniklé turistické značce (koncem 60. let 20. stol.), druhá polovina trasy vede podél řeky Branné k mostu a následně k Mariánskému prameni, kolem hradu Kolštejn na náměstí obce Branná, která je chráněnou památkovou zónou. Trasa již získala nový vzhled, došlo k vyčištění od náletu, úpravě cestiček a vrátila se také lávka přes říčku Branná.

POHLEDY Z PRADĚDU A OKOLÍ

Pořadatel: Zábřežská kulturní, s.r.o.
Místo konání: Kino Retro, Farní 14, Zábřeh, 789 01
Datum konání: 6.9.2017 až 22.10.2017
Charakter akce: Místní
Doporučeno pro: Akce pro zájemce všeho druhu
Typ akce: Výstava
Tematická kategorie: Fotografie
Anotace: Vernisáž výstavy fotografií Jiřího Pitrýse v 17 hodin dne 6. 9. Pohledy z Pradědu a hřebene Vysoké hole příchozím připomenou kouzlo našich nejkrásnějších hor. Jejich autor provede návštěvníky vernisáže prostřednictvím projekce loveckými chodníky, které důmyslně vedou horami, protínají údolí a spojují lovecké chaty. Výstava potrvá do 22. října. Vstup volný.


Podrobný popis:

Vernisáž výstavy fotografií Jiřího Pitrýse v 17 hodin dne 6. 9. Pohledy z Pradědu a hřebene Vysoké hole příchozím připomenou kouzlo našich nejkrásnějších hor. Jejich autor provede návštěvníky vernisáže prostřednictvím projekce loveckými chodníky, které důmyslně vedou horami, protínají údolí a spojují lovecké chaty. Výstava potrvá do 22. října. Vstup volný
.
Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586