KINO OKO ŠUMPERK

Předprodej vstupenek v pokladně kina: Pondělí - pátek od 14 hodin, v sobotu a v neděli vždy hodinu před začátkem prvního představení.
Rezervace vstupenek: www.kinosumperk.cz, nebo na tel.  583 212 000

DIGITÁLNÍ 3D KINO PODLE STANDARDU DCI, ozvuční kina DOLBY DIGITAL EX 7.1

Kapacita kina je 377 míst a 2 místa pro vozíčkáře. Kinosál splňuje veškeré požadavky, které jsou v současné době kladeny na špičkovou filmovou projekci.
Kino Oko Vám nově nabízí digitální projekci reklamy, která umožňuje kromě promítání diapozitivů i projekci reklamních videoklipů. Cena za projekci 10 s. diapozitivů je 2000,- Kč na měsíc, cena za projekci 30 s. videoklipu 3500,- Kč na měsíc. Při objednávce reklamy na delší dobu než 1 měsíc kino poskytuje výrazné slevy. Kino Oko Šumperk patří mezi pět nejnavštěvovanějších jednosálových kin v ČR. Sál kina je ideálním místem pro pořádání a realizaci nejrůznějších firemních a soukromých akcí jako jsou kongresy a semináře.
Kino Oko dále také nabízí tzv. Art večery. Náročnější filmy jsou pravidelně zařazovány do programu Kina Oka pod názvem Art večer - Filmový klub.

 

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ VE FILMOVÉM KLUBU:

 

Jejich držitelé mohou využívat výhodnějšího vstupného na filmová představení filmového klubu, kromě toho i slevu na ostatní artová představení uváděná v našem kině mimo rámec FK. Dále lze využívat slev na filmových akcích konaných v rámci celé ČR. Seznam těchto akcí naleznete na www.acfk.cz.

 

Ostatní články v kategorii Kam za kulturou

Fotogalerie

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586