Kde se najíst?

Bludoveček

Bludoveček je víc než jen restaurace. Je to místo s tradicí, kde se nejen skvěle najíte a ochutnáte kulinářské speciality, ale čeká na vás také příjemné prostředí, vyžití pro vaše nejmenší, gastronomické i zábavné akce, možnost uspořádat u nás svatbu či jakoukoli soukromou i firemní oslavu, ubytování v našich apartmánech a stejně tak mnoho příležitostí na výlety v našem krásném okolí.

 

 

Hradební restaurace Mohelnice

Jedná se o stylovou, nekuřáckou krásně a útulně vybavenou restauraci, kde na Vás dýchne prostředí světniček Vašich rodičů a prarodičů. Hradební restaurace leží v centru města Mohelnice, asi 100 metrů od jeho náměstí a 30 metrů od autobusového nádraží, kde se rovněž nachází velké parkoviště. 

 

 

Restaurace Club Zábřeh

Restaurace vás na první pohled zaujme moderním designem interiéru, který díky své členitosti poskytuje návštěvníkům pocit soukromí, ale zároveň je udržuje v bezprostředním kontaktu s ostatními hosty.

 

hostinec Peterka

Hostinec Peterka, Petrov nad Desnou

Klasický rodinný hostinec v podhůří Jeseníků. Nabízí teplou kuchyni, ubytování, velkou letní zahrádku, hřístě na volejbal/nohejbal, kuželnu, vláček pro děti. Hostinec se nachází v Petrově nad Desnou, v údolí řeky Desné, asi 6 km od Šumperka a 2 km od Velkých Losin, které jsou proslaveny ruční papírnou i lázeňstvím. Pokochat se také můžete tamním zámkem.

restaurace

Restaurace U Kláry, Bludov

Pro Vás pocestné, i Vás, kteří bydlíte v okolí Šumperka, je v obci Bludov nově otevřená, zrekonstruovaná restaurace U Kláry. Očekávejte zde příjemnou atmosféru, kterou navozuje stylově zařízený interiér, dále příjemnou obsluhu a pohodové posezení u výborné pochutiny či dobrého nápoje. 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586