Kde se najíst?

Bludoveček

Bludoveček je víc než jen restaurace. Je to místo s tradicí, kde se nejen skvěle najíte a ochutnáte kulinářské speciality, ale čeká na vás také příjemné prostředí, vyžití pro vaše nejmenší, gastronomické i zábavné akce, možnost uspořádat u nás svatbu či jakoukoli soukromou i firemní oslavu, ubytování v našich apartmánech a stejně tak mnoho příležitostí na výlety v našem krásném okolí.

bludovecek.cz

 

Hradební restaurace Mohelnice

Jedná se o stylovou, nekuřáckou krásně a útulně vybavenou restauraci, kde na Vás dýchne prostředí světniček Vašich rodičů a prarodičů.

http://www.hradebnirestaurace.cz/

 

Restaurace Club Zábřeh

Restaurace vás na první pohled zaujme moderním designem interiéru, který díky své členitosti poskytuje návštěvníkům pocit soukromí, ale zároveň je udržuje v bezprostředním kontaktu s ostatními hosty.

http://www.restaurace-club.cz/

hostinec Peterka

Hostinec Peterka, Petrov nad Desnou

Klasický rodinný hostinec v podhůří Jeseníků.

Nabízí: teplou kuchyni, ubytování, velkou letní zahrádku, hřístě na volejbal/nohejbal, kuželnu, vláček pro děti

restaurace

Restaurace U Kláry, Bludov

Pro Vás pocestné, i Vás, kteří bydlíte v okolí Šumperka, je v obci Bludov nově otevřená, zrekonstruovaná restaurace U Kláry. Očekávejte zde příjemnou atmosféru, kterou navozuje stylově zařízený interiér, dále příjemnou obsluhu a pohodové posezení u výborné pochutiny či dobrého nápoje. 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586