Kde se najíst?

Restaurace Růžové údolí

Denní menu, minutky a hotová jídla jsou u nás samozřejmostí. Nabízíme také pokrmy typu pečená kýta, pečená husa, krůta, zvěřinu, hovězí steaky, jehněčí nebo speciality z ryb. Pečeně připravujeme metodou nízkoteplotního pečení, které vylučuje přepálení tuků a zároveň dělá pečeni měkkou a hlavně šťavnatou. V letním období zeleninové přílohy k jídlu zdarma.

 

Cakir´s Burger Šumperk

Poctivý domáci burger, který vám po Šumperku dovezou zdarma kamkoliv, nebo se můžete zastavit v jejich restauraci.

 

 

Pizzerie Palermo ŠUMPERK

Příjemné a stylové prostředí pro chvíle s přáteli, rodinou nebo obchodní schůzku. Naši hosté určitě ocení prosklenou část pizzerie, která dovoluje přímý výhled na okolí, tak jako v jarních a letníchměsících prosluněná zahrádka. Vybírat můžete z více než 30-ti druhů voňavých a křupavých pizz ø 33cm a 45cm, které jsou připraveny z kvalitních surovin a čerstvého těsta.

 

 

Benátky Šumperk

Nově zrekonstruovaný podnik poblíž krytého bazénu. Rybník na Benátkách ( také Šenkes nebo Schenkhoftaich ) byl vždycky vyhledávaným místem letního oddechu obyvatel celého Šumperka a okolí. Díky postupnému chátrání sem ale lidé přestali chodit a tak je na čase tento parádní areál zase přivést k životu. Už teď tu najdete nové víceúčelové hřiště pro nohejbal, volejbal atd., 500 metrů dlouhý asfaltový okruh pro in line bruslaře, pump track, venkovní posilovnu a skate park, který je opravdu na profesionální úrovni. V říjnu 2018 odstartovala kompletní rekonstrukce krytého bazénu i venkovního okolí a do dvou let to tu nepoznáte. Máte se opravdu na co tešit!

 

posezení

Úzká 2 - kavárna & creperie,Šumperk

S jedinečnou nabídkou nápojů z vlastních receptur a poctivě připravených jídel, které si vychutnáte ve stylových prostorách jednoho z nejstarších domů ve městě, nebo na dvou zahrádkách, kde si můžete najít svůj klidný kout, ale i zažít příjemný ruch centra města. Kavárna je pro všechny... bezbariérová, s dětským koutkem a miskou pro vaše pejsky.

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586