Kde se najíst?

RESTAURACE TRÁMKY VIKÝŘOVICE,

Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké Losinya nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko. Penzion se nachází blízko lázeňské oblasti Velké Losiny, v obci Vikýřovice. Jedná se o zrekonstruovaný hostinec z roku 1898, který si ponechal starobylou noblesu a je doplněn o pohodlné vymoženosti.

Pikola - Šumperk

Jsme malá rodinná kavárna v historickém centru Šumperka. Nabízíme výběrovou kávu, limonády a naše dezerty z poctivých a lokálních surovin. V týdnu podáváme snídaně a obědové menu ve formě polévky dne, slaných koláčů a sendvičů, inspirované daným ročním obdobím. O víkendech si u nás můžete dopřát brunch, (snídaňovo-obědové dobroty) které podáváme vždy od 9.00 do vyprodání zásob). Rádi děláme věci neobvyklým způsobem a milujeme zákazníky, kteří to dovedou ocenit. Těšíme se na vaši návštěvu.

Motorest Permoník

Jistě budete souhlasit s tím, že Vy sami i Vaši hosté stejně vždycky nejvíce oceníte jednoduchost a mile nevtíravou pohodu. Proč si tedy nedopřát kulinářský zážitek tradičních i havířských specialit připravených jak v kuchyni tak na otevřeném grilu v báječné atmosféře vzdušného prostředí příjemné havířské koliby?

Restaurace U Jirsáka

Chloubou našeho penzionu jsou speciality našeho šéfkuchaře. Mimo pochutiny klasické mezinárodní kuchyně je především lákavá nabídka steaků z různých druhů mas.
Každý den pro Vás připravujeme denní menu a zajímavá je také nabídka hotových jídel.

Restaurace Stará sladovna

Nejen to nejlepší z České kuchyně, ale i jedinečně klasicky vařená piva z ryze českých pivovarů ochutnáte v nové restauraci v centru města Zábřehu. Stará Sladovna poskytuje též venkovní posezení, salonek či vlastní velké parkoviště a je z větší části nekuřácká.
 
 
 
Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586