Kde se najíst?

PIZZERIA ISTRIA ŠUMPERK

Najdete nás v centru města Šumperka nedaleko městského divadla. Připravujeme pro Vás speciality italské kuchyně vyrobené z těch nejkvalitnějších a pečlivě vybíraných surovin.

Objevte Istrii v centru města Šumperk. Připravujeme pro Vás pokrmy z italské kuchyně již 10 let. Pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější suroviny, ze kterých naši mistři připravují speciality italské gastronomie.

RESTAURACE GRONYCH ŠUMPERK

Provozujeme restauraci s kapacitou přibližně 60 míst. Možnost využít i oddělený salónek pro 25 až 30 osob. V létě je pro návštěvníky nachystána předzahrádka s 24 místy. V nabídce máme pivo Staropramen 10° a 11°, Staropramen Nefiltrované a Plzeň 12°. Nabízíme také točenou kofolu.

RESTAURACE U RYTÍŘE ZÁBŘEH

Stylová restaurace v zámeckém duchu. Zdobená meči, dýkami a kožešinami.Restaurace se nachází v blízkosti sídliště Severovýchod. Nabízí polední menu, minutky, ale i speciality na grilu. Je zde možnost pořádání firemních večírků, svateb, rodinných slavností.

HOTEL RESTAURACE KORUNA ŠUMPERK

Máme pro Vás útulně zařízenou restauraci s příjemnou obsluhou. Tříhvězdičkový hotel s restaurací se nachází v bezprostřední blízkosti centra města Šumperk na ulici Langrové a nabízí pokoje dvou úrovní ubytování.


GALLERIA RISTORANTE NAPOLETANA ZÁBŘEH

Italská restaurace zaměřená na neapolskou kuchyni. Nespěte po polední pauze u počítače, radši si dejte menu z restaurace Galleria Ristorante Napoletana! U nás poškádlíte chuťové buňky, zasytíte a rozmazlíte své žaludky a navíc se budete cítit skvěle. V závorkách, u jednotlivých pokrmů, jsou uvedeny alergeny.

 

 

 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586