Kde se najíst?

RED RAT - ŠUMPERK

Red Rat je stylová texmex restaurace v Šumperku. Některé používané suroviny pocházejí z Mexika, Argentiny, Brazílie, ale také Texasu i Itálie, takže se můžete těšit na nevšední zážitek a paletu chutí. Připravováno je rovněž denní menu.Texasko-mexická kuchyně, jejíž původ bychom našli již u Aztéků, je uvolněné stolování, pravá tequila z agáve, rozmanité a pestré prostředí. 

RESTAURACE POSTILION - ŠUMPERK

Restaurace Postilion v centru šumperka nabízí Českou kuchyni a cenové výhodné polední menu. Mimo jiné i možnost pořádání večírků,oslav,svadeb a podobných individuálních prání.

RESTAURACE STARÁ SOKOLOVNA - ŠUMPERK

Restaurace je součástí penzionu Stará Sokolovna, jsou zde nabízena teplá jídla a alkoholické i nealkoholické nápoje, připravována jsou polední menu. K dispozici je venkovní posezení a hřiště pro děti. Prostory jsou vhodné pro pořádání svateb a jiných soukromých akcí.

 

RESTAURACE NA NÁMĚSTÍ - MOHELNICE

Kromě příjemného personálu se zde můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál. Na kvalitu jídla jsou zde kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupují s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se sem budete rádi znovu a znovu vracet.

RESTAURACE TERASA- VELKÉ LOSINY

Penzion Terasa je místo, kde najdete především klidné ubytování v nižší cenové relaci. Celkovou pohodu penzionu dotváří vkusně zařízená restaurace včetně venkovního posezení v zahradě. 

 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586