Kde se najíst?

Restaurace Arte - Šumperk

Vážení hosté, přijměte pozvání do Restaurace ARTE, která je součástí zábavního a gastronomického centra MAJÁK, nacházející se jen pár kroků od šumperské Hlavní třídy. Zde můžete povečeřet při svíčkách s pocitem pohody spolu s jistotou kvalitních pokrmů připravených našimi kuchaři. Menu Restaurace ARTE nabízí české i mezinárodní speciality kuchařů Pavla Zatloukala a Karla Mikšíka. Všem pokrmům jsou společné výhradně čerstvé suroviny.

 

interiér restaurace

Restaurace DK

Restaurace Dům kultury se nachází pouhých 100 metrů od Hlavní třídy města Šumperk a zároveň nedaleko hlavního silničního tahu Olomouc - Jeseník a je součástí kulturního komplexu Dům kultury Šumperk. Našim hostům nabízíme v restauraci 60 míst k sezení a v letní sezóně dalších 40 míst na přilehlé zahrádce. Přímo před restaurací je našim hostům k dispozici parkoviště 24 hodin denně zdarma.

 

D 123 kavárna v parku - Šumperk

Přerušte na pár minut každodenní shon a vypravte se do parku v centru Šumperka, kde kromě příjemných zákoutí, spousty zeleně a mnoha starých vzácných stromů.

Sushi Bar Pasáž - Šumperk

Sushi je jedno z nejznámějších jídel japonské kuchyně. Chcete jej prvně vyzkoušet nebo jste už odborníky a znáte rozdíly mezi sushi maki a sushi temaki? Ať tak či tak přinášíme vám kompletní nabídku sushi barů v Šumperku. Pojďte s námi na jistotu a rezervujte si už dnes v Šumperku místo, kde ochutnáte skvosty japonské kuchyně.

Restaurace Pod Kaštanem Šumperk

Provoz restaurace s nabídkou teplé a studené kuchyně a alkoholických i nealkoholických nápojů. Čepujeme pivo Pilsner Urquell.

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586