Kam za sportem

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ KOCIÁNOV LOUČNÁ NAD DESNOU

Moderní dětské hřiště s řadou atrakcí pro nejmenší i větší děti.

EKOLOGICKÁ FARMA MORAVA

Farma se nachází v místní části Komňátka, cca 1,5 km od silnice II. třídy mezi obcemi Ruda nad Moravou a Hanušovice. Autem je přístup po zpevněné komunikaci až k farmě. Vlakové spojení je možné po trati Olomouc - Šumperk - Jeseník. Vlaková zastávka Komňátka, je vzdálena od farmy cca 1,5 km.

FARMA VELKÉ VRBNO

Součástí soukromé farmy s biochovem skotu, nacházející se pod masivem Králického Sněžníku, je také stylová chata Paprsek (1030 m n. m.), situovaná v čistém horském prostředí při hlavní, červeně značené, hřebenové trase, vedoucí hraničním pásmem od Králického Sněžníku přes Ramzovou až po Červenohorské sedlo.

FITNESSCENTRUM MYŠÍ DÍRA

Nabídka služeb:

- posilovna

- kardio zóna

- relaxační zóna

- sportbar a kavárna

CHOV STAROKLADRUBSKÝCH KONÍ

Jeden z největších chovů královského koně na Moravě v hřebčíně Chrastice se nachází v malebném kraji Jeseníků, nedaleko Starého Města pod Sněžníkem. Počátky hřebčína jsou spojeny s rokem 2000, kdy jsme se pokusili o záchranu zbědovaného stáda čítajícího 19 koní starokladrubského vraníka. O tom, že se nám v našem úsilí daří, svědčí zvyšující se počty plemenných klisen, kvalita odchovávaných hříbat a výsledky výkonnostních zkoušek a soutěží. Chlouba našeho chovu, hřebec Romke-Rosinanta, vyhrál celorepublikové výkonnostní zkoušky starokladrubských koní.Zaměřeno na agroturistiku. 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586