Kam za sportem

BRATRUŠOVSKÉ LETNÍ KOUPALIŠTĚ

Najdete nás v Šumperku na ulici Tylova 2528/20

AREÁL ZDRAVÍ VELKÉ LOSINY

Komplex se nachází na prostranství u velkolosinského zámku a slouží pro sportovní a kulturní  aktivity. Různé míčové hry si můžete zahrát ve víceúčelové hale: tenis, volejbal, futsal, nohejbal a badminton.

BRODWAY BOWLING A BAR - Zábřeh

Těšíme se, že se přijdete pobavit do příjemného prostředí, které pro Vás máme připraveno. Náš bowling je určitě to pravé místo pro Vaši zábavu i pohodové posezení ve společnosti přátel.

ADRENALIN PARK BOZEŇOV

Adrenalinový park Bozeňov je součástí areálu Rekreačního střediska Bozeňov a nabízí širokou škálu možností aktivního trávení volného času pro děti a dospělé: Lanové centrum - 12 lanových překážek ve dvou patrech nad sebou ve výšce 12 metrů nad zemí. Po úvodním proškolení a nácviku sebejištění se vydáte do korun stromů překonat sami sebe. Na závěr si vychutnáte 40 metrů dlouhou sestupovou lanovku.

CANNIBALS BASEBALL ŠUMPERK, o.s.

Cannibals Šumperk,

který se pravidelně účastní Severomoravského okresního přeboru mládeže a Českého baseballového poháru mužů. Za 25 let existence Cannibals prošlo oddílem spoustu hráčů, kteří se podívali s baseballem do mnoha zemí světa.

 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586