Zahradní slavnost

Místo konání: Městská knihovna Šumperk, 17. listopadu 6, Šumperk, 787 01
Datum konání: 14.6.2018 od 14:30 do 18:00 hodin
Charakter akce: Místní
Typ akce: Jiný typ akce
Tematická kategorie: Akce pro veřejnost
Anotace: Městská knihovna Šumperk se chce před stěhováním do nových prostor v bývalé Masarykově škole rozloučit se svými návštěvníky s nádhernou zahradou, která ke knihovně patří.
Podrobný popis:
Vstupné dobrovolné

Městská knihovna Šumperk se chce před stěhováním do nových prostor v bývalé Masarykově škole rozloučit se svými návštěvníky s nádhernou zahradou, která ke knihovně patří.

Na úvod programu vystoupí Drum Orchestra pod vedením Káji Cvrka. Těšit se návštěvníci mohou na africké rytmy a písně. Následovat bude úžasné představení Víti Marčíka – Robinson Crusoe, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek loutkového divadla. Představení je určené jak pro malé, tak i pro dospělé diváky. Celé odpoledne ukončíme koncertem oblíbené legendární skupiny Old Time Jazzband.

 

Časový plán jednotlivých kulturních vystoupení:

14.30 – 15.30 – Drum Orchestra – africké rytmy a písně

16.00 – 17-00 – Robinson Crusoe – Divadlo Víti Marčíka

17.15 – 18.15 – Old Time Jazzband

Robinson Crusoe: vznikl na motivy stejnojmenného románu Daniela Defoe. Představení jednoho herce, na jehož výpravě Víťa Marčík spolupracoval se svým přítelem z dětství, výtvarníkem Vladimírem Šopíkem, mělo premiéru v březnu roku 1994 a je určeno žákům druhého stupně ZŠ a všem velkým malým, kteří jsou připraveni bojovat po boku Robinsona s bouří, domorodci, hladem a samotou. Robinson kromě svobody a přítele získal i cenu Kopřiva .

 

2733 v

Zpět na seznam aktualit
Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586