Akce

Folková legenda zavítá do Šumperka

Zpívá, aby bylo lidem dobře, a snad i proto se stal českou folkovou legendou. Pavel Žalman Lohonka těší svým hlasem i texty publikum už půl století. K padesátinám na scéně vydal v roce 2018 2CD „Moje nevšední roky a natočil film Žalman – Naslouchám tichu Země. Přijďte si zazpívat a naslouchat i vy.

 

Šumperk už potřetí na jeden večer ovládnou Keltové

Pro všechny milovníky keltské hudby, tance a whisky máme dobrou zprávu. Přijďte si do Domu kultury Šumperk užít nezaměnitelnou atmosféru už na třetí ročník jedinečného Keltský večera, na kterém vystoupí kapely Lua, Happy To Meet a Drunken Weasel. Kromě neotřelých hudebních vystoupení se dočkáte několika ukázek tradičních tanců od souboru Démáirt.

 

Vyhodnocení soutěže: Žalman a spol.

Do soutěže o vstupenky na koncert folkové skupiny Žalman & Spol. se zapojilo 121 soutěžících, děkujeme za Váš zájem o soutěžení... a kdo že vyhrál?

 

Divadlo Palace - Plnou parou

V KKC Rapotín se představí zbrusu nová komedie Divadla Palace, která se odehraje 30.března 2019. V inscenaci, která se odehrává v příjemném prostředí luxusního wellnes hotelu, se objeví například M. Etzler, J. Dolanský, L. Vlasáková, R. Trsťan a další. Předprodej vstupenek bude zahájen 10.prosince 2018. Diváci si své vstupenky mohou rezervovat on-line na www.kkcrapotin.cz nebo zakoupit v TIC Rapotín. 

Více informací: http://www.kkcrapotin.cz/akce/divadelni-predstaveni-plnou-parou-0

Pokáč

Pátek 12. dubna od 19.30 v domě kultury

Ocenění Zlatá deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku 2017 v cenách Anděl a anketě Český Slavík, miliony zhlédnutí na youtube. Tím vším se může pyšnit písničkář Pokáč, který je oblíbený díky svým originálním a vtipným textům. Můžete se těšit jak na známé hitovky Vymlácený Entry, Stereotypy nebo Zejtra je taky den, tak i novinky z právě připravovaného alba. Jako support vystoupí písničkář Láska, který kromě láskyplných melodií zaujme svou neotřelou image hipstera.

 

Kontaktní údaje
Tel.: +420 731 571 586